خانه / اخبار / با اصلاح طلبان هیچگونه مراوده ای ندارم

با اصلاح طلبان هیچگونه مراوده ای ندارم

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از مصاحبه بدون تعارف آیت الله جنتی، برخی خرده گرفتند که چرا وی در بین اصلاح طلبان دوست زیادی ندارد اما با مصاحبه امروز محمد هاشمی مشخص شد که رابطه اصلاح طلبان حتی با رفقای سابق خود نیز منقطع شده است.

به نظر می رسد حلقه بسته و مرموز اصلاح طلبان نه تنها آنها را از درک واقعیات مطالبات مردم ناکام گذاشته است، بلکه رابطه آنان با سایر تفکرات که برای رفع مشکلات کشور ضروری به نظر می رسد را نیز قطع کرده است.

محمد هاشمی برادر مرحوم هاشمی رفسنجانی و عضو سابق حزب کارگزاران به روزنامه خراسان اظهار داشت: من با اصلاح طلبان هیچ گونه مراوده‌ای ندارم.

وی که تا چندی قبل به عنوان یک دوست صدیق همواره در حال ارائه راهکار به اصلاح طلبان بود و گاهی منافع مشترکی برای برادرش و اصلاح طلبان تعریف می کرد، اکنون می گوید: ممکن است با برخی دوست باشیم اما دوستی با هم حزبی، همکاری و هم جریان بودن متفاوت است. در مجالس عروسی یا عزا یا مجالسی از این قبیل یکدیگر را می‌بینیم و سلام و علیک می‌کنیم اما از درون تشکیلات، سیاست ها، استراتژی و. .. آن‌ها هیچ اطلاعی ندارم.

محمد هاشمی تاکید کرد: من هیچ وقت اصلاح طلبان را رصد نمی‌کنم بنابراین هیچ تحلیل و عقیده‌ای هم درباره آن‌ها ندارم.

نکته جالب تر اینکه محمد هاشمی در این مصاحبه اظهار داشته که دیدگاه های اقتصادی اصولگرایان و اصلاح طلبان تفاوت چندانی با هم ندارد.

* ضریب نفوذ اصلاح طلبان فقط ۲۰ درصد

در حالی که اصلاح طلبان همواره می گویند که عمده سبد رای روحانی مربوط به آنها است، محمد هاشمی در این مصاحبه گفته که اصلاح طلبان حدود ۲۰ درصد در جامعه ضریب نفوذ دارند.

درباره ی admin2

همچنین ببینید

محمد هاشمی: نسل جدید از ما سوال می کنند که شما انقلاب کردید چه برای ما آوردید؟ آزادی؟ کو آزادی؟!

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران محمد هاشمی: نسل جدید از ما سوال می کنند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *